Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are amazing I wear them everyday. They help align my toes and in turn has helped my balance in yoga . Great Product highly recommend
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 25kr
one-size
| Material | Silicone |
| Pattern Type | Plain |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Apricot |
| Type | Foot Scrubs |
| Batteries Included | No |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb2304127177177167 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are amazing I wear them everyday. They help align my toes and in turn has helped my balance in yoga . Great Product highly recommend
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: g***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality product,exactly like in the photo
Color: Clear | Size: one-size
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great qualitity
Color: Clear | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: t***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Practically and useful stuff
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)